30.06.2016 09:30

Samsung Galaxy J2 Parlak LED ile Gelebilir!

Samsung’un yeni telefonu Galaxy J2 arka kamerasının çevresine koyulmuş fonksiyonel LED ile birlikte gelebilir! İşte Samsung Galaxy J2 ile ilgili tüm detaylar!

SamMobile sitesinin verdiği bilgilere göre Güney Koreli firma Samsung, giriş seviyesi serisi için tasarladığı J serisine bir yenilik getirebilir. Gelen haberlere göre yeni Samsung Galaxy J2 arka tarafında bir LED’e sahip olacak. Üstelik bu LED fonksiyonel özellikler barındıracak.

Samsung Galaxy J2′de bulunan arka kameranın etrafına şerit halde koyulması planlanan LED, gelen mesajlar gibi bildirimleri farklı renklerde yanıp sönerek gösterecek. Ayrıca arka kamera ile selfie çekenler için asistan görevi görecek olan LED merakla bekleniyor.

Bize gelen bilgilere göre parlak LED özelliği donanım olarak hazır vaziyette. Samsung’un ilk olarak Samsung Galaxy J2′de kullanmayı düşündüğü yeni özelliğin daha sonra Samsung Galaxy S8 gibi üst seviye telefonlara da geleceği söyleniyor.

Samsung Galaxy J2’de Kullanılacak Parlak LED Nasıl olacak ?

Güney Koreli dev firma Samsung henüz resmi bir açıklama yapmış değil. Fakat Android takipçileri yeni Samsung Galaxy J2’de gelecek olan yenilik için şöyle bir görsel tasarlamış durumdalar:

samsung-j2-yeni-parlak-led

Bu gelişme hakkında sizler ne düşünüyorsunuz ? Sizce fonksiyonel ayarlanabilen LED özelliği işimize yarayabilir mi ?