09.07.2016 16:05

Samsung Galaxy J2 Tanıtıldı!

Güney Kore teknoloji devi olan Samsung giriş seviyesinde ki Samsung Galaxy J2 2016 modelini tanıttı. İşte Galaxy J2'nin teknik özellikleri.

Güney Kore teknoloji devi olan Samsung firması yeni ürettiği amiral gemileri ile sürekli olarak gündeme gelmeye devam ederken pazarda daha çok satış yapmak için giriş ve orta seviye yeni akıllı telefon modelleri de üretmeye devam ediyor. Şuanda akıllı telefon pazarında en çok satış yapmayı başarabilen teknoloji devi olan Samsung şu aralar çok sık telefon tanıtımları yapmaya başladı. Teknik açıdan oldukça sağlam telefon üretimi yapan Samsung düşük bütçeliler içinde akıllı telefon üretimi yapmaya devam ediyor. Bu sayede pazarda beklenenden daha fazla telefon satışı yapan Samsung‘un çok sık telefon tanıtımı yapması kullanıcılar tarafından pekte beğenilmiyor.

Samsung Galaxy J2 Teknik Özellikleri

Güney Kore teknoloji devi Samsung giriş seviyesi diye tabir edilen Galaxy J2 modelini tanıttı. Peki Galaxy J2’de ne gibi teknik özellikler var. 1.5 GB Ram‘a sahip olan Galaxy J2 5 inçlik bir ekrana sahip. 8 GB depolama alanına saihp olan telefonun hafıza sorunu yaşayanlar için microSD destekli olup olmayacağı konusunda bilgi verilmedi. Galaxy J2’nin 8 MP ve 5 MP çözünürlüklerinde iki kamerası olacak bataryası ise 2600 mAh olarak açıklandı.

Etiketler: galaxy j2 model samsung