26.06.2016 16:30

Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung'un en merak edilen modellerinden birisi olan Samsung Galaxy Note 7 modelinin fiyatı sızdırıldı. İşte merakla beklenen Galaxy Note 7'nin sızan fiyatı!

Samsung’un yeni Note serisi olan Galaxy Note 7′nin teknik özellikleri sızdırılmıştı. Her ne kadar üretici firmadan konu hakkında resmi bir duyuru yapılmasa da cihazın neredeyse özellikleri belli olmuş durumda. Samsung Galaxy Note 7 telefonu ile 2 Ağustos günü tamamen tanışmış olacağız. Samsung düzenleyeceği lansman ile cihazın teknik özellikleri ile parakendi satış fiyatını belirtecek. Fakat şimdiden Galaxy Note 7‘nin teknik özellikleri ve fiyatı sızıntılar bilgiler gelmeye başladı.

Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Samsung Galaxy Note 7 modelinin teknik özelliklerini ve fiyatını bekleyen kullanıcılara sevindirici haber geldi. Pazarda Ağustos’un üçüncü haftasından sonra satışa sunulacak olan akıllı telefonun satış fiyatının 800 euro civarı olacağı belirtildi. Tabi şuanda her hangi bir delil yok ve sızan fiyat bilgisi sadece bir duyum denilenilir. Ancak genel olarak böyle sızma bilgiler doğru olmakta ve lansmanlarda yapılan tanıtımların ardından sızan bilgilerin doğru olduğu anlaşılmaktadır.

4.000 mAH pil ile gelecek olan cihaz diğer telefon serilerine göre iyi bir batarya gücü ile piyasaya çıkacak. Aynı zamanda 6 GB RAM bulunacak olan Galaxy Note 7 Samsung serilerinin en iyi telefonları arasında yer alacak. Galaxy Note 7 modelinin 32 ve 64 GB’lık iki depolama seçeneği ile çıkması bekleniyor. Yine beklentilere göre Galaxy Note 7, arttırılabilir hafızası için de microSD kart desteği ile gelecek.