09.07.2016 12:10

Samsung Galaxy Note 7’den İki Yeni Haber Var!

Samsung'un bir hayli sızıntı verdiği ve merakla beklenen telefonu Galaxy Note 7'de iki adet yeni gelişme yaşandı! İşte en yeni Samsung Galaxy Note 7 haberleri!

samsung-galaxy-note-7

Akıllı telefon sektörünün liderlerinden biri olan Samsung, aylardır 2016 yılının en iyi telefonunu yapmaya hazırlanıyor.

Galaxy Note 7 ile gündeme oturmak isteyen Samsung‘un aslında Galaxy Note 6 isimde bir telefon çıkarması bekleniyordu.

Fakat Samsung, aldığı radikal bir karar ile yeni akıllı telefonunun ismini Galaxy Note 7 olarak kesinleştirdi.

Hepimiz biliyoruz ki artık akıllı telefonlar piyasaya çıkmadan önce birçok sızıntı yaşanıyor. Elde ettiğimiz sızıntılardan yola çıkarak hazırlanan bilgiler çoğu zaman çıkacak olan telefon hakkındaki meraklarımızı gideriyor.

samsung-galaxy-note-7-yeni-haber.1jpg

Galaxy Note 7‘de bu sızıntılardan nasibini alan akıllı telefonlardan biri.

Fakat bu sızıntılar her zaman pozitif yönde olmuyor. Aldığımız 2 yeni bilgiye göre Samsung Galaxy Note 7 beklentilerimizi karşılayamayabilir!

İşte İki Yeni Galaxy Note 7 Sızıntısı!

antutu-galaxy-note-7

Elveda Snapdragon 823!

Yaşanan sızıntılar neticesinde Samsung Galaxy Note 7′de işlemci birimi olarak Qualcomm Snapdragon 823 kullanılacağı bekleniyordu. Fakat yapılan AnTuTu testine göre Samsung Galaxy S7‘de olduğu gibi Galaxy Note 7‘de de işlemci olarak Snapdragon 821 tercih edilmiş.

Elveda 6GB Ram!

Evet başlıktan da anlaşılacağı gibi Samsung Galaxy Note 7′de 6GB Ram tercih edilmesini bekliyorduk. Fakat yine AnTuTu testinde görüyoruz ki Samsung, 4GB ile devam etme kararı almış.

Ayrıca burada unutulmaması gereken bir husus daha var. Yaşadığımız tecrübelerden biliyoruz ki yapılan benchmark testleri her zaman doğru sonucu vermiyor.

Kim bilir belki Samsung, hayalimizdeki Galaxy Note 7′yi duyurmak üzeredir!