24.10.2016 12:03

Samsung, Galaxy Note 8 Hazırlığında!

Samsung, Galaxy Note 7 zedeleri memnun etmek adına yeni bir Galaxy Note hazırlıyor. İşte karşınızda bu sefer patlamayacağı düşünülen yeni Galaxy Note 8!

Samsung, uzun süredir gündemi patlayarak ve yanarak meşgul eden Galaxy Note 7’nin şirkete olan kötü etkilerini yok etmek istiyor. Bu yaşanan olumsuzluklardan dolayı bir basın toplantısında tüm dünyadan özür dilemekten bile çekinmeyen Samsung yetkilileri, özellikle Galaxy Note 7 mağdurlarını mutlu etmek için yeni bir teklif hazırlığında. İşte karşınızda tüm detayları ile Samsung Galaxy Note 8!

Samsung, Galaxy Note 8 Hazırlığında Olduğunu Doğruladı!

galaxy-note-8

Samsung, Galaxy Note 7 mağdurlarını biraz olsun memnun edebilmek için yeni bir Note serisi telefon hazırlığında. Daha önce Galaxy Note 7 satın almış tüketiciler için Galaxy Note 8 modeline uygun bir fiyatla geçiş paketi hazırladığı duyurulan Samsung, yaptığı bu hareketle yaşananlardan bir hayli pişman olduğunu gözler önüne seriyor. Fakat yapılacak olan bu kampanyanın sadece Güney Kore’de geçerli olacağı da gelen bilgiler arasında. Bakalım ilerleyen zamanlarda Samsung, bu konuşulanları tam olarak resmi yollardan da doğrulayacak mı? Ve diğer ülkelerde de Galaxy Note 7 mağdurlarını Galaxy Note 8 ile mutlu edebilecek bir haber verebilecek mi?