21.06.2017 17:31

Samsung Galaxy Note 8 Prototip Görselleri Paylaşıldı

Samsung Galaxy Note 8 için en net görseller paylaşıldı. Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefonları için sürpriz görseller ve yeni detaylar!

Samsung Galaxy Note 8 serisi adım adım yaklaşmaya başladı. Akıllı telefon devinin yeni serisi olacak olan Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefonları için artık yavaş yavaş net görsellerde paylaşılmaya başlandı. Son olarak telefonların prototip görselleri olarak gösterilen yeni görseller paylaşıldı. Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 8 serisinin yayınlanan prototip görselleri ise şimdiye kadarki en net görseller oldu.

Galaxy Note 8 Prototip

Samsung Galaxy Note 8 Parmak İzi Nerede?

Yeni seri akıllı telefonların en net görsellerinin yayınlanmasıyla beraber, merak edilen tüm detaylarda ortaya çıktı. Öncelikle Samsung Galaxy Note 8 serisinin dikey çift kamera kullanımı yaptığını görüyoruz. Bunun dışında en ilginç detay ise telefonların parmak izi sensörleri kısmında. Parmak izi sensörleri bölümünde telefonların arka kapağında bir sensör kullanılmamış.

Galaxy Note 8 Prototip

Samsung Galaxy Note 8 serisinin son görsellerine göre parmak izi sensörlerinin ön kısımda yani ekrana entegre olarak geldiği görülüyor. Daha önce birçok kez markanın parmak izi sensörlerini güvenlik nedeniyle ekranda değil arka kısımda kullanacağı belirtilmişti. Samsung Galaxy Note 8 için paylaşılan son görseller ise bu açıklamaları tamamen yalanlamış oldu. Bakalım yeni seri için bu görseller ne kadar gerçeği yansıtıyor?