16.03.2016 09:40

Samsung Galaxy S6 Android 6.0.1 Root Atma

Samsung Galaxy S6 root nasıl atılır konusunda sizlere yardımcı olabilmek için detaylı bir rehber hazırladık. İşte tüm detayları ile Samsung Galaxy S6 root atma!

samsung-galaxy-s6-android-6-0-1-root-atma

Samsung‘un eski amiral gemisi Galaxy S6 üzerinde Android 6.0.1 işletim sistemi nasıl root edilir, root nasıl atılır gibi sorularınızı bu yazımızda elimizden geldiğince cevaplamaya çalışacağız. Sözü daha fazla uzatmadan Samsung Galaxy S6 Root atma işlemine başlamak istiyoruz.

Samsung Galaxy S6 Root Atma

Samsung Galaxy S6 Root Atma işlemine başlamadan önce yapacağınız bu işlemin cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkaracağını belirtmek isteriz.

İlk olarak indirmeniz gereken dosyalar ile başlayalım.

Samsung Galaxy S6 Root Dosyası İndir

Odin 3.10.0 İndir

Samsung Android USB Driver for Windows İndir

Windows 8.1 işletim sistemine sahip kullanıcıların Kies yazılımını indirmesi gerekmektedir.

Galaxy S6 Root Atma İşlemine Başlama

İlk olarak cihazınız açık ise cihazınızı kapatın ve Ses kısma + Ana menü + Güç tuşuna aynı anda basarak cihazınızı download moduna alın.

Ardından Odin programını çalıştırın ve hemen ardından Galaxy S6 cihazınızı USB kablosu aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayın.

İndirdiğiniz zip uzantılı root dosyasının içindeki tar.md5 dosyasını Odin programında AP/PDA kısmına kısmına ekleyin ve Start tuşuna basın. Odin programında Pass yazısını gördüğünüz zaman root işleminiz tamamlanmış demektir.

Samsung Galaxy S6 root atma işlemi bu kadar kolay.

Kategoriler: Rehber