12.06.2016 04:42

Samsung Galaxy S7 Active Düşme Testi Yayınlandı!

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S7 Active için düşme testi yayınlandı. Peki Galaxy S7 Active düşme testini geçebildi mi? İşte Galaxy S7 Active düşme testi!

Samsung, geçtiğimiz günlerde dayanıklılığı ile ön plana çıkardığı Galaxy S7 Active modelini duyurmuştu. Galaxy S7 Active modeli suya, düşmelere ve darbelere karşı diğer akıllı telefon modellerine göre daha üst düzey bir koruma sağlıyor. Peki Galaxy S7 Active ne kadar dayanıklı? İşte Galaxy S7 Active düşme testi videosu!

Samsung Galaxy S7 Active Düşme Testi

PhoneBuff tarafından yayınlanan Galaxy S7 Active düşme testi cihazı aynı zamanda selefi Galaxy S7 ile de dayanıklılık açısından kıyaslıyor ve aradaki farkı açıkça ortaya koymayı başarıyor. Galaxy S7 Active ve Galaxy S7 modellerinin eşit yüksekliklerden farklı farklı zeminlere bırakıldığı testte, Galaxy S7 Active modelinin hiç hasar bile almadığı durumlarda Galaxy S7‘nin hasarlar aldığı görülüyor. Testin sonuna doğru Galaxy S7 Active modeli çalışıyorken Galaxy S7‘nin ise kırılan ekranından dolayı çalışmadığı gözlemleniyor.

Samsung Galaxy S7 Active modeli AT&T operatörü tarafından 10 Haziran itibariyle satışa sunuldu. Samsung‘un dayanıklı modeli Galaxy S7 Active, operatör tarafından özel olarak satışa sunulan bir cihaz olduğu için yüksek ihtimalle ülkemizde satışa sunulmayacak.