21.06.2017 14:13

Samsung Galaxy S7 Serisine Güncelleme Geliyor

Galaxy S7 serisi için yeni bir sistem güncellemesi geliyor. Galaxy S7 serilerine gelecek olan yeni güncellemenin detayları neler? Güncelleme ne zaman gelecek?

Samsung, en uzun soluklu amiral gemisi serilerinden biri olan Samsung Galaxy S7 serileri için çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar markanın Galaxy S8 serisiyle yoluna devam ettiğini görsek de Samsung’un en çok satan modellerinden biri olan Galaxy S7 modelleri de yüksek oranda ilgi görmeye devam ediyor. Teknoloji devi de bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak adına, Galaxy S7 serilerini de güncellemeye devam ediyor. Son gelen haberlerde yeni bir güncellemeyi daha ortaya çıkardı.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Güncelleniyor

Samsung tarafından verilen bilgiye göre, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için yeni bir güncelleme yayınlanacak. Yayınlanacak olan yeni güncellemenin nasıl yenilikler barındıracağı da biliniyor. Öncelikle güncellemenin Haziran ayı Android güvenlik güncellemelerini sunacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy S7

Android güvenlik güncellemeleriyle beraber kullanıcıların güvenliğini maksimum seviyeye taşıyacak olan Samsung, bunların dışında sistemsel iyileştirmelere de yer verecek. Genel performans düzenlemesi sağlayacak olan Android güncellemesinin hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 edge için OTA üzerinden yayına geçtiğini de belirtelim. Fakat güncellemenin tüm cihazlara gelmesi için bir süre beklemek gerekebilir.