17.06.2016 23:21

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Yeni Güncelleme!

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yayınlanan yeni güncelleme ve detayları!

Samsung’un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü yeni amiral gemi modelleri Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için cihazın Android yazılımını ve cihaz donanımını daha iyi hale getirecek yeni bir güncelleme geldi.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Güncellemesi Neleri İçeriyor?

Google’ın Haziran ayı için hazırladığı güvenlik paketini içeren Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge güncellemesi ayrıca kamera donanımını daha da geliştirecek birtakım yazılım güncelleştirmelerini ve S View kılıfın ara sıra neden olduğu ekranın açılmaması sorununu da çözen güncellemeyi içerisinde barındırıyor. Yine bunların yanı sıra birtakım hataları da gideren güncelleme, bugünden başlayarak cihazlara dağıtıma sunuldu. Bu güncelleme ile birlike Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri daha kararlı ve daha hatasız hale gelecekler.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge güncellemesinin boyutu ise 73 MB. Ancak Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge güncellemesi henüz Türkiye’deki cihazlar için dağıtıma sunulmadı. Yakın zamanda Türkiye’deki cihazların da bu güncellemeyi alması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinde otomatik yazılım güncelleştirme seçeneği kapalı ise yazılım güncellemesi için Ayarlar-Cihaz Hakkında-Manuel Güncelleme altından cihazınız için güncelleme geldiğinde kolaylıkla güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz.