22.06.2016 10:00

Samsung Galaxy S8, 4K Ekran ve Çift Kamera ile Gelebilir!

Samsung Galaxy S8 için yeni iddialar ortaya atıldı. Peki Galaxy S8 iddiaları neleri yansıtıyor? İşte Galaxy S8 iddialarının detaylı açıklamaları!

NetEase isimli Çin menşeli teknoloji bloğunun ortaya attığı iddialara göre; Samsung‘un yeni amiral gemi modellerinden olacak Galaxy S8 modeli akıllı telefonu 4K ekran çözünürlüğü ve çift arka kamera ile piyasaya çıkacak.

iPhone 7 Plus’dan Sonra Galaxy S8 için Çift Arka Kamera Söylentileri!

Geçtiğimiz günlerde Samsung‘un en büyük rakiplerinden biri olan Apple‘ın, bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürmesi beklenen akıllı telefon modeli iPhone 7 Plus için çift arka kamera kullanılacağına dair önemli sızıntılar internet ortamında paylaşılmıştı. Bu sızıntılardan çok kısa bir süre sonra çıkan Galaxy S8 için çift arka kamera geleceği iddiası da akıllarda soru işareti oluşturdu.

Galaxy S8 İddiaları Doğruysa, Gear VR Üst Seviye Deneyim Sunabilir!

Samsung‘un yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için kullanılan telefon modelleri henüz 4K ekran çözünürlüğüne sahip değiller. Ancak iddialardaki gibi Galaxy S8 modeli 4K ekran ile birlikte gelirse, bu yüksek çözünürlük oranı ile birlikte Galaxy S8 sanal gerçeklik için oldukça üst seviye bir kullanıcı deneyimi sunabilir. Tabii bu durumda Samsung Gear VR‘ın en büyük rakipleri Oculus Rift ve HTC Vive, Galaxy S8 ile birlikte gelen yüksek çözünürlük ile birlikte rakiplerinin gerisinde kalabilirler.