23.06.2017 20:57

Samsung Galaxy S8 Active, GFXBench Testinde Görüldü

Samsung Galaxy S8 Active modeli performans testlerinde ortaya çıktı. Samsung Galaxy S8 Active modelinin özellikleri hakkında nasıl bilgiler verildi?

Samsung, kısa bir süre sonra dayanıklılığı maksimum seviyede olan yeni modeli Galaxy S8 Active serisini duyuracak. Yeni seri akıllı telefonların arazi şartlarına uygun olan modeli olarak değerlendirilen Samsung Galaxy S8 Active modelinin detayları da yavaş yavaş netlik kazanıyor. Son olarak Samsung Galaxy S8 Active için GFXBench testleri yayınlandı. Testlerle beraber telefonun beklenen özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy S8 Active Nasıl Özelliklerle Geliyor?

Yeni yayınlanan GFXBench testlerine göre Samsung Galaxy S8 Active modeli çok iddialı seriler olacak. Snapdragon 835 işlemcileriyle geleceği görülen yeni seri akıllı telefonların, beraberinde Adreno 540 grafik birimi içerdiği görülüyor. Çok daha başarılı bir akıllı telefon modeli olacak olan Samsung Galaxy S8 Active serisinin 4 GB RAM bellek miktarı ve 32 GB depolama birimi sunacağı da görülüyor. Testlerde ayrıca 5.4 inç boyutunda yenilenmiş bir ekranın geleceği ve 2008 X 1080 çözünürlük değeri sunulacağı görülüyor.

Samsung Galaxy S8 Active

Buradan düz bir panele sahip olan Samsung Galaxy S8 Active modelinin geleceğini görüyoruz. Kamera kısmında da Samsung Galaxy S8 Active modelinin 11 MP değerinde arka ve 7 MP değerinde ön kamera bulundurduğu görülüyor. Android Nougat serisiyle beraber geleceği işret edilen telefonun ne kadar dayanıklı olacağı ve bu özelliklerinin ne zaman doğrulanacağı ise merak konusu.