03.07.2017 16:05

Samsung Galaxy S8 Mini Modeli için Yeni Detaylar

Samsung Galaxy S8 mini akıllı telefonlarının geleceği iddiaları gündem oldu. Peki Samsung Galaxy S8 mini modeli nasıl özelliklere sahip olacak?

Samsung, Galaxy S8 serisiyle beraber adından en çok söz ettiren markalardan biri oldu. Yeni seri akıllı telefonların sunduğu ayrıcalıklar ve tam ekran özelliğiyle çerçevesiz tasarım, Galaxy S8 satışlarının da bir hayli yüksek seyretmesini sağladı. Oldukça iyi gittiği belirtilen Galaxy S8 modelinin sevildiğini gören Samsung’un ise yeni adımlar atmaya hazırlandığı belirtiliyor. İddialar doğruysa teknoloji devi bu kez Samsung Galaxy S8 mini modeliyle gelecek. Son olarak S5 amiral gemisi serisinde gördüğümüz mini akıllı telefonlarına bu seri ile devam edeceği belirtilen markanın, yeni akıllı telefon modellerinin özellikleri hakkında da belli başlı iddialar konuşulmaya başlandı.

Samsung Galaxy S8 Mini Nasıl Bir Telefon Olacak?

İddialarda yer alan ifadelere bakacak olursak Samsung Galaxy S8 mini modeli, 5.3 inç ekran modeliyle beraber gelecek. Fakat kasanın 4.7 inç boyutunda olacağı, 18:9 ekran oranı sayesinde 5.3 inç ekran sunulacağı iddia ediliyor. Henüz doğrulama açıklaması bulunmayan Samsung Galaxy S8 mini modelinin teknik özellikler kısmında da belli başlı özellikler kendisini göstermiş durumda.

Samsung Galaxy S8 Mini

Bu konuda da yeni modelin ilk olarak işlemci sınıfının değişeceğinden söz ediliyor. Snapdragon 821 işlemci modelleriyle, amiral gemisinden daha düşük bir performansı olacağı iddia edilen Samsung Galaxy S8 mini, RAM bellek kısmında ise 4 GB seçeneğine yer verecek. Tüm bu Samsung Galaxy S8 mini özellikleri şu an için iddialardan ibaret. Doğrulama geldiğinde daha detaylı bilgiler göreceğiz.