26.04.2016 04:07

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak soruları devam ederken, firma Galaxy S8 modelinin gelebileceği sinyalini verdi. İşte Samsung Galaxy S8 hakkında tüm bilgiler.

Firma kullanıcılarına 1 Nisan günü #TheNextGalaxy hashtag’i ile Galaxy S8’in gelebileceği yönünde bir şaka yapmıştı. Bu şakayla beraber kullanıcılar gerçek anlamda Galaxy S8 için, ne zaman çıkacak, özellikleri ne olacak ve fiyatı ne kadar olacak diye araştırmaya ve sorular sormaya başladılar.

 

Samsung, Galaxy ailesinden olan Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin üretimini yakın zamanda başlatmış olmasına rağmen söylentilere göre özellikle S7 modelinden beklediğini alamadı ve seri bir şekilde Galaxy S8 modeli için görsel ve donanımı hazırlamaya “şaka olarak” nitelendirdiği gün aslında başladı.

 

Galaxy-S8

 

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

 

Her ne kadar uzmanlar Galaxy S8 için 2017 Nisan ayını işaret etmiş olsa da, sızdırılan bilgiler daha yakın bir süreçte lansmanın yapılabileceği yönünde. Diğer Amiral Gemi telefonlara oranla ciddi bir donanım ve özelliklere sahip olacak olan Galaxy S8, Snapdragon Qualcomm 3.2 Ghz işlemci, 6GB Ram, 4200 mAh, 4096X2160 Ekran Çözünürlüğü, 30 Megapiksel kamera gibi özelliklerin yanında katlanabilir ve çift ekran olması ihtimali ile de gündemde. Renk seçenekleri için ise Siyah, Mavi, Altın ve Beyaz öngörülüyor.  ABD’de Galaxy S8’in 950 $ Fiyatı ile satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

 

Bizlerde süreci yakından takip etmeye devam edeceğiz.

 

 

Kategoriler: Rehber