26.06.2017 21:24

Samsung Galaxy Stellar 2 Tüm Özellikleri

Galaxy Stellar 2 akıllı telefonlarının ilk görselleri ve özellikleri ortaya çıktı. Galaxy Stellar 2 modelleri nasıl sistemlerle beraber gelecek?

Samsung’un en ilginç serilerinden biri olan Galaxy Stellar serisi çok fazla adını duyurmayan bir seri olsa da satışa çıktığı bölgelerde markanın başarı elde ettiği serlerden biri olarak biliniyor. Daha önce birçok kez Verizon ortaklığı ile gündeme gelen modelin, şimdi ise devam serilerinin yolda olduğu açıklandı. Galaxy Stellar 2 modeli olarak gelecek olan yeni serinin şimdiden ilgi odağı olacak özellikleri de sıralanmış oldu. Peki Galaxy Stellar 2 serisi nasıl özelliklere sahip olacak?

Samsung Galaxy Stellar 2

Galaxy Stellar 2 Detayları ve İlk Görseller

Galaxy Stellar 2, yine küçük ekran boyutuna sahip olacak olan akıllı telefonların ilk özellikleri de oldukça tatmin edici. Galaxy Stellar 2 modelinde ilk olarak Snapdragon 626 işlemcileri göze çarpacak. Orta sınıfın başarılı işlemci modellerinden olan 626 serisiyle beraber bellek kısmında ise 2,5 GB RAM bellek kullanımı yapılacağı da görülüyor. Super AMOLED ekran teknolojisiyle beraber 4.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan akıllı telefonların 720p ekran çözünürlüğü olacağı da son detayları arasında.

Samsung Galaxy Stellar 2

3500 mAh ve hızlı şarj desteğiyle beraber Galaxy Stellar 2 telefonlarının ay sonunda satışa çıkması bekleniyor. Fakat kesin olarak çıkış tarihi açıklanmış değil. Galaxy Stellar 2 çıkış fiyatının ise 102 dolar gibi oldukça düşük bir rakam olacağı da belirtiliyor. Çıkış aşamasında yine sadece Verizon ile anlaşma yapılıp yapılmayacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.