Samsung Galaxy F54 İncelemesi: Kamera Konusunda Sınıfının En İyisi Samsung Galaxy F54 İncelemesi: Kamera Konusunda Sınıfının En İyisi
Samsung'un yeni tableti Galaxy Tab S9 Ultra, Apple'ın iPad'ine rakip olacak. Cihaz, Geekbench'te görüntülendi. İşte, Samsung Galaxy Tab S9 Ultra modelinin merak edilen özellikleri ve tasarımına dair önemli detaylar! Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile tanışacağız. Aynı zamanda, şirketin yeni amiral gemisi tablet serisini de göreceğiz. Galaxy Tab S9 serisiyle alakalı yeni bir haber aldık. Geekbench'te listelenen Tab S9 Ultra'ya artık daha yakından bakabiliriz.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra iPad'in En Büyük Rakibi Olacak

Geekbench listesine göre, yeni cihaz Apple’ın vazgeçilmez tableti iPad ile aşık atacak. Galaxy Tab S9 Ultra'nın teknik özellikleriyle ilgili bazı önemli ayrıntılar şöyle. Geekbench'te cihazın işlemci, RAM, yazılım gibi detaylarını görüyoruz. Maksimum 3,36 GHz ana çekirdek, 2,8 GHz hızında 4 performans çekirdeği ve 2,02 GHz'de çalışan 3 verimlilik çekirdeğine sahip. [caption id="attachment_18068" align="alignnone" width="940"]Samsung Galaxy Tab S9 Ultra Samsung Galaxy Tab S9 Ultra[/caption] Bu özelliklere göre, Galaxy Tab S9 Ultra Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy ile gelecek. Bu işlemci, Galaxy S23 serisinde de yer aldı. Öte yandan, Galaxy tabletin 12 GB RAM modeli ortaya çıksa da, henüz diğer bellek seçeneklerini göremiyoruz. Tablet, Android 13 ve Bluetoth 5.1 ile çıkacak. Ne yazık ki, Tab S9 Ultra'nın depolama kapasitesine dair bir veri yok. Muhtemelen 256/512GB ve 1TB seçenekleri olacaktır. Tabletin arka panelinde önemli bir tasarım değişikliği göreceğiz. Bu yeni tasarım, Samsung'un bu yıl çıkan telefonlarıyla daha uyumlu bir görünüm sergiliyor. Tabletin ön tarafında, 2960 x 1848 piksel çözünürlükte çarpıcı bir panel yer alabilir. 14,6 inçlik AMOLED ekranı ve diğer özellikleriyle, Samsung Galaxy Tab S9 Ultra’nın, iPad ile kıyasıya bir rekabete gireceği iddia ediliyor.