Samsung W24 ve W24 Flip Özellikleri Belli Oldu Samsung W24 ve W24 Flip Özellikleri Belli Oldu
Güney Koreli teknoloji devinin katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Fold 4, Avrupa ülkelerinde Haziran 2023 güvenlik yaması ve son işletim sistemi güncellemesine kavuşuyor. Samsung Galaxy Unpacked etkinliğini önümüzdeki ay izleyeceğiz. Samsung, Galaxy Z serisinin 5. nesil katlanabilir telefonunu tanıtacak. Bugün ise serinin son üyesi Galaxy Z Fold 4 güncellemesi alıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 Güncellendi

Geçen yıl piyasaya çıkan Galaxy Z Fold 4, Haziran 2023 güvenlik yaması güncellemesini alıyor. Şu anda Birleşik Krallık pazarındaki kullanıcılar, güvenlik yaması ve güncellemesini cihazlarına indirebilir. Cihaz, geçtiğimiz Mayıs ayında Expert RAW uygulamasında astrofotoğrafçılık moduna kavuşmuştu.

İLGİLİ İÇERİK: Samsung Galaxy Tab S9 Ultra, iPad’e Rakip Olacak!

Cihazın Haziran 2023 güvenlik güncellemesi sadece belli pazarlarda sınırlıydı. Güncelleme, bugünden itibaren tüm Avrupa'ya yayıldı. Güvenlik güncellemesinin, önümüzdeki günlerde daha fazla Avrupa ülkesine yayılması bekleniyor. Galaxy Z Fold 4 için en son güncelleme, F936BXXU3CWE6 donanım yazılımı sürümü altında geliyor. Haziran 2023 güvenlik yaması, Android telefonlarda ve tabletlerde bulunan 60'tan fazla güvenlik açığı için düzeltmeler getiriyor. Bu kusurlardan 11 tanesi Android 11, 12 ve 13 ile çalışan Samsung cihazlarda bulunuyor. Son güncellemenin herhangi bir yeni özellik getirmediğini belirtmekte fayda var. Birleşik Krallık'taki Galaxy Z Fold 4 kullanıcıları, yeni güncellemeyi yüklemek için şu adımları izleyebilir. Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle seçeneğine giderek yeni güncellemeyi kontrol edebilirler. Katlanabilir cihaz, Android 12 ile piyasaya sürüldü ancak şu anda Android 13 işletim sisteminde çalışıyor. Bu yılın sonlarında OneUI 6 tabanlı Android 14'ü alacak.