23.05.2016 23:12

Samsung Gear Fit 2’nin Özellikleri Belli Oldu!

Samsung’un akıllı bilekliği Gear Fit 2’nin Özellikleri Neler? Gear Fit 2 Ne Zaman Çıkacak? Gear Fit 2’nin Fiyatı Ne Kadar?Gear Fit 2’nin merak edilen detayları.

Samsung sadece mobil sektöründe değil, teknolojinin kullanıldığı her alanda kendini ispatlamaya devam ediyor. Televizyondan mobile, elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar Güney Kore firması Samsung yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Samsung, akıllı bileklik olarak tanıttığı Gear Fit’in 2.versiyonunu çıkarmaya hazırlanırken gelin biz Samsung Gear Fit 2’yi yakından inceleyelim.

Samsung Gear Fit 2’nin Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz ay ilk sızıntıların geldiği Samsung Gear Fit 2’nin yeni bilgileri yeniden elimize ulaştı. Ailenin ilk serisi Gear Fit’e yakın bir görsele sahip Gear Fit 2 1.84 inçlik ekranı ile sunulacak. Super AMOLED ekrana sahip olacak Gear Fit 2’nin depolama alanı ise 4GB olarak tasarlanmış. Gear Fit 2’de GPS ve BioProcessor özellikleri de bulunacak. BioProcessor özeliği sağlığınızı yakından takip edecek, deri sıcaklığınızdan, kalp atış hızınıza, vücut yağ oranınızdan, kalp ritminize kadar size rehberlik edecek. Siyah, Bordo ve Mavi olmak üzere 3 farklı seçeneği olacak olan Gear Fit 2’in önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması hedefleniyor. Türkiye için satış fiyatı ise 250 Euro olarak tahmin ediliyor.

Samsung akıllı bilekliği Gear Fit 2 ile nasıl bir trend yakalayabilecek, bekleyip göreceğiz.