13.02.2016 21:27

Samsung Gear S2 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Gear S2 kullanıcılarını mutlu edecek yenilik!Samsung Gear S2'de neler değişti?Samsung Gear S2 yeni özellikleriyle göz doldurmayı başaracak gibi duruyor.

Samsung Gear S2 akıllı saatiniz mi var? Öyleyse saate bakmak isterseniz OTA (şebeke) güncellemesi vakti geldiğini görebilirsiniz. Bu güncelleme oldukça kapsamlı yenilikler sunuyor.

Samsung Gear S2 Güncellemesi Neleri İçeriyor?

Samsung akıllı saati Gear S2 için tam 92MB kapsamlı bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme yeni uygulamalar, işlevsel eklemeler ve performans yükseltmeleri içeriyor. Samsung’un sahipleri üç yeni uygulamanın daha olacağını belirttiler: World Clock (Dünya Saati), News Briefing (Haber Özetleri) ve ESPN. ESPN dünyaca ünlü bir spor kanalına ait bir uygulama. Güncellemedeki diğer yenilikler ise rehber arama fonksiyonu, okunmamış bildirimleri gösteren saat yüzü, ekran zaman aşımı ayarı, Bluetooth bağlantısı kesildiği zaman uyarı gösterimi ve klavye emoji girişi. Bu güncellemeleri denetleyebilmek için Samsung Gear S2 akıllı saat üzerinde Ayarlar, Gear Hakkında, Gear Yazılım Güncelleme seçeneklerini sırasıyla izlemek yeterli oluyor. Güncelleme ile dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Alessondro Mendini tarafından hazırlanan saat yüzleri de eklenmiş durumda. Mendini, Groninger Müzesi’nin sarı kulesini yapmasıyla olduğu kadar sayısız tasarımlarıyla da tanınıyor.