04.07.2016 23:12

Samsung Serif TV İçin Satışlar Başladı

Samsung'un yepyeni televizyonunun geçen yıl tanıtımı yapılmıştı. Bugün ise Samsung, Serif TV adını verdiği televizyonunu satışa çıkardı! İşte Samsung Serif TV!

Samsung, son yılların televizyon trendi olan süper ince veya curved tasarımlarına aykırı olarak tasarladığı televizyonunu geçen sene duyurmuştu.

Fransız tasarımcılarla birlikte ortaya değişik bir tarz koyan Samsung’un bu televizyonu bazı kesimler tarafından çok beğenilirken bazı kesimler tarafından ise çirkin olarak tanımlanmıştı.

Samsung-Serif-TV-5.0

İşte geçtiğimiz gün Samsung bahsi geçen televizyonu, yani Serif TV’yi satışa çıkardı. Şimdilik sadece Amerika’da satışı gerçekleşen Samsung’un ilginç tasarımlı televizyonunun satışına ilk olarak şu siteden başlandı.

Son derece farklı tasarıma sahip olan Samsung Serif TV, hem ayakları ile beraber hem de ayaksız olarak kullanılabiliyor. Özellikle bir kitaplığa koyulduğunda adeta bir tablo gibi duran Samsung Serif TV bizce son derece şık bir tasarıma sahip.

İşte Samsung Serif TV’nin Teknik Özellikleri!

  • 4K LED Ekran
  • 3 Adet HDMI çıkışı
  • Wi-Fi bağlantısı
  • Bluetooth Hoparlör Desteği
  • Ve tabiki tablo gibi durmasını sağlayan ayaklık

Samsung Serif TV için fiyat olarak ise 1.499 dolar tercih edilmiş.

Biz bu televizyonu çok modern ve şık bulduk. Bizce Samsung, popüler tasarımlardan farklı bir stil tercih ederek göze hitap eden bir televizyon oluşturmuş.

Samsung Serif TV’yi siz nasıl buldunuz ?

samsung-serif-tv3