08.11.2016 06:00

Samsung Şimdi de Bir Gazeteye Tam Sayfa Özür İlanı Verdi!

Özür dilemekten hiç çekinmeyen Samsung firması şimdi de bir gazeteye tam sayfa özür ilanı verdi! İşte Samsung’un Galaxy Note 7 ile ilgili dilediği son özür!

Daha önce Galaxy Note 7 ile ilgili yaşanan patlama, alev alma sorunları ile ilgili 2 kez ( bizim sayabildiğimiz ) özür dileyen Samsung firması bugün tam sayfa özür ilanı verdi! Hem de 3 gazeteye birden özür ilanı veren Samsung geçtiğimiz günlerde de Galaxy Note 7’lerin operatör firmaları tarafından engelleneceğini duyurmuştu! İşte Samsung’un Galaxy Note 7 ile ilgili dilediği o son özür metni!

Samsung Galaxy Note 7 Yüzünden Özür Dilemeye Devam Ediyor

samsung

The Wall Street Journal, The New York Times, ve The Washington Post gazetelerinde tam sayfa özür metni yayınlatan Samsung, Galaxy Note 7 yüzünden yaşananlar için oldukça pişman görünse de bazı kesimler bu özürleri ve açıklamaları samimi bulmuyor. Samsung dilediği bu özürlerde ne kadar samimi bilinmez ancak Galaxy Note 7 yoluyla kötü de olsa reklamını yapmaya devam ediyor diyebiliriz. Bahsi geçen uzun özür metnini özetlemek gerekirse Samsung misyonları olan en kaliteli ve güvenli telefonu sunma hedeflerinde başarısız olduklarını ve bunun için oldukça üzgün olduklarını belirterek yaşanan problem üzerine oldukça hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını söylüyor. Ayrıca Galaxy Note 7’lerin geri getirilmesi gerektiğini üstüne basarak özür metninde de dile getiren Samsung, sorunlu cihazları geri toplamakta sorun yaşıyor izlenimi çiziyor.

Kategoriler: Mobil Samsung