19.06.2016 18:00

Samsung’da Yeni Güncelleme: Game Launcher

Samsung oyun severleri sevindirecek yeni bir güncellemeye daha imza attı. Game Launcher’a Tools ve Scene gibi özellikler geliyor.

Samsung’un ilk kuruluş yıllarında sadece balık, sebze ve meyve satmak amacıyla kurulduğunu biliyor muydunuz? Ya daha sonraki yıllarda ise un değirmeni ve şeker makineleri ürettiğini? İşte o firma 1970’lerin sonunda ağır sanayi endüstrisine yatırımlar yapmaya ve teknolojinin kapısını aralamaya başladığı o günlerden bu yana edindiği tecrübelerini girdiği her sektörde hissettiriyor. Beyaz eşyadan, televizyona, petrokimyadan elektrikli ev aletlerine ve yazılımlara kadar sektör öncüsü olan Samsung, artık marka değerini küresel anlamda duyurmuş durumda.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Yeni Güncelleme: Game Launcher

Teknoloji yatırımlarının yanında mobil uygulama ve yazılımlarına da yatırım yapmaya devam eden Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yeni güncellemesi Game Launcher, Tools ve Scene özelliklerini duyurdu. Bu özelliklerle beraber artık Vulkan API özelliği barındıran telefonlarında yüklü oyunların, oyun bildirimleri için ayrı bir alan oluşturuluyor ve Scene ile birlikte tam ekranlı bir görsel deneyim yaşanması hedefleniyor. Game Launcher’da ise en dikkat çeken özellik yeni oyunlar için ayrı bir listeleme alanının olması. Tools’da ise yer alan tuşlar ile batarya yüzdesini görecek oyun severler, aynı zamanda depolama alanı hakkında da bilgi edinebilecekler.