06.05.2017 16:52

Samsung’un En Çok Kullanılan Akıllı Telefonu Belli Oldu!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un en çok satan akıllı telefon modeli belli oldu. İşte Samsung'un en çok satan akıllı telefon modeli.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung akıllı telefonunun en önemli markalarından birisi olmasıyla tüketiciler arasında en çok tercih edilen markalardan birisi oluyor. İşte Samsung’un en çok satan modeli.

Samsung’un her alanda yeni bir ürün sunduğunu biliyoruz. Bu anlamda Samsung her kitleden kullanıcı için tercih edilebilen bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un akıllı telefon pazarında özellikle Android işletim sisteminin her geçen gün popüler olmasıyla birlikte Samsung gerek Android dünyasının gerekse akıllı telefon pazarının en çok satan marka olmasını başarmasıyla birlikte kullanıcılar Samsung’un hangi model akıllı telefonunun en çok sattığını merak ediyordu. Sonunda Samsung’un en çok satan akıllı telefon modeli belli oldu.

Samsung’un En Çok Satan Modeli Galaxy S7

Scientia tarafından yapılan açıklamaya göre dünyada en çok satılan ve Samsung’un en çok satılan modelinin Samsung Galaxy S7 olduğunu açıkladı. Samsung’un en çok satan modelleri sıralamasında Galaxy S7’den önce satışa çıkan Galaxy S6 modeli o kadar başarılı olamazken Samsung Galaxy S5 modeli kullanıcılar tarafından çok sevilmiş ve satın alınmıştı.

Ayrıca yayımlanan rapora göre Samsung’un Galaxy S5 ve Galaxy S6 modelini kullanan kullanıcılar Samsung Galaxy S8 modeline geçmeyi düşünüyorlar. Görünüşe göre Samsung’un en çok satan modeli Galaxy S7 olmasına rağmen Galaxy S8 modeli bu liderliği Galaxy S7 modelinden alacak.

Kategoriler: Mobil Samsung