07.05.2017 19:16

Samsung’un İlk Çift Kameralı Akıllı Telefonu Galaxy C10 Olabilir!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un ilk çift kameralı akıllı telefonu Galaxy C10 olabilir. İşte tüm detaylar.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kısa bir süre önce tanıtılmıştı. Gelen iddialara göre çift kameralı bir tasarımla gelmesi beklenen Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin çift kameraya sahip olacağı söylenmişti. Ancak Samsung’un yeni amiral gemileri çift kameralı gelmemişti.

Samsung’un pek çok akıllı telefonu olmasına rağmen çift kameralı tasarıma sahip akıllı telefonu bulunmuyordu. Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde bile kullandığı çift kamera teknolojisinin Samsung tarafından kullanılmaması Samsung kullanıcılarının canını sıkmıştı.

Samsung Galaxy C10 Çift Kameralı İlk Samsung Telefonu Olabilir!

Samsung’un ilerleyen aylarda tanıtacağı Galaxy Note 8 modelinde kullanılması beklenen çift kamera teknolojisi Galaxy Note 8‘den önce Galaxy C serisine gelecek olan bir modelde de çift kamera kullanacağı ortaya çıktı.

Samsung’a yakın olan isimler tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung Galaxy C10 modeli çift kameralı bir tasarımla gelecek. Hakkında daha fazla bilginin bulunmadığı Samsung Galaxy C10 modelinin ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Kategoriler: Mobil Samsung