30.05.2017 19:47

Şaşırtan Xiaomi Mi 7 Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yeni amiral gemisi modeli Xiaomi Mi 7 akıllı telefonları için en net görseller yayınlandı. Xiaomi Mi 7 görsellerinde birçok ilgi çeken detay bulunuyor.

Akıllı telefon pazarının en başarılı markalarından biri Xiaomi, akıllı telefon modellerini yenilemeye devam ediyor. Özellikle tasarım konusunda en öne çıkan markalardan biri olan Çinli teknoloji devinin son olarak yeni amiral gemisi akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Markanın yeni amiral gemisi modellerinden biri olacak olan Xiaomi Mi 7 serisi için hazırlıkların başlamasıyla beraber yeni seri akıllı telefonların hakkında ilk detaylarda gelmeye başladı. Xiaomi Mi 7 özellikleri konusunda belli başlı bilgilerin zaten verildiği akıllı telefonun son olarak ise tasarımlarıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 7 Tamamen Kavisli Ekranla Geliyor

Xiaomi Mi 7 render görüntüleri olduğu iddia edilen görüntülerin yayınlanmasıyla beraber telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağı hakkında da ilk bilgiler elde edilmiş oldu. Tamamı kavisli ekran ile gelecek olan yeni modelin, render görüntülerinde telefonların ön kısımda tamamen ekrandan oluşacağı görülüyor.

Xiaomi Mi 7

Fiziksel hiçbir tuşun bulunmadığı akıllı telefonda, iPhone 8 telefonlarında beklendiği gibi ekran üzerinde Touch ID sisteminin kullanılacağı görülüyor. Xiaomi Mi 7 modelinin özellikleri kısmında ise Snapdragon 845 işlemcilerin, 24 MP değerinde kameraların ve 3D çekim özelliğinin sunulacağı iddiaları öne çıkıyor. Bunun dışında Xiaomi Mi 7 modelinin 6 inç ekranlarının ve 2K ekran çözünürlüklerinin sunulması bekleniyor. Xiaomi Mi 7 modelinin ne zaman doğrulanacağı ise merak konusu.