29.08.2016 22:32

Hande Yener Instagram’dan Hayranlarına Seslendi!

Hande Yener Instagram hesabından Bodrum'da konser vereceğini duyurdu. İşte Hande Yener'in Instagram paylaşımı ve konser detayları!

Şarkıları ile yaz sezonlarını diri tutan, herkes tarafından sevilen, beğenilen yetenekli şarkıcımız Hande Yener Instagram üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımında yarın Bodrum’da Sebastian Beach Clup‘ta konser vereceğini belirtti.

Hande Yener ile “Happy Hour”

Hande Yener’in sahibi olduğu Sebastian Beach Clup‘ta yarın yine güzel şarkıcının konseri var. Her konserinde yoğun bir ilgi gören Hande Yener yarın yine Sebastian Beach Clup’ta serin rüzgarlar estirecek.

Yarın saat 16:00’da sahne alacak Hande Yener için Sebastian Beach Clup yine tıklım tıklım olacak. Her konseri yoğun bir ilgi gören ve her şarkısı dillere dolanan Hande Yener yarın yine sert esecek.

Sebastian’da Rüzgar Yine Sert Esecek!

Sebastian Beach Clup’ı aldıktan sonra arayı hiç uzatmadan, sık sık konser veren Hande Yener yarın yine 16:00’da sahne alacak. Ayrıca vereceği konserde vurmalı çalgılarda da Tuncay Görgülü olacak.

Tüm konserlerinde olduğu gibi yarında büyük bir ilgi görecek olan Hande Yener, bu yaza da her yaz olduğu gibi damga vuran şarkıları ile giriş yapmıştı.