02.06.2017 14:41

Seda Bakan’ın Instagram’daki Arif V 216 Paylaşımı

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216 2018 yılında vizyona girmeye hazırlanıyor. Robotu canladıracak olan Seda Bakan ise Instagram hesabından fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

2018 yılının Ocak ayında vizyonlara girecek olan Arif V 216 filmi için oyuncu kadrosu belli oldu. Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Mert Fırat gibi pek çok güçlü isim oyuncu kadrosunda yer alıyor. Hayranlarının merakla beklediği filmin çekimleri için hazırlıklar başlamış bulunuyor. Seda Bakan Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile bekleyenleri heyecanlandırıyor. Seda Bakan’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geliyor.  Arif V 216 gibi bir robotu canlandıracak olan Seda Bakan’ın hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Oyuncu Kadrosuna Kubilay Aka Dahil Oldu

“Vatanım Sensin” dizinde ‘Ali Kemal’ karakterini canlandıran Kubilay Aka da oyuncu kadrosuna dahil edildi. Cem Yılmaz Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafa ‘sevgili kardeşim Kubilay Arif V 216 da!’ notunu düşerek Kubilay Aka’nın oyuncu kadrosuna dahil olduğunu açıkladı. 2004 yılında Gora filmi ile karşımıza çıkan Arif V 216 karakteri, tüm seyircinin gönlünü kazanmayı başarmıştı. Baş rolü Ozan Güven’in canlandırdığı Arif V 216 filminin izlenme rekorları kırması bekleniyor. Senaryosu Cem Yılmaz’a ait olan Arif V 216 filminin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü üstleniyor.

Kategoriler: Magazin