22.08.2018 13:11

Şeffaf Poşet Çeşitleri, Şeffaf Poşet Firmaları

Şeffaf poşet gıda ürünlerinin kolay ve güvenli bir şekilde saklanabilmesini sağlayan naylon ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde çabuk bozulabilecek ürünler uzun süre dayanarak, depolama ihtiyacı olan firmalar için kolaylık sağlar. Bunun yanında ürünlerin uzun süre dayanması nedeniyle maliyetten tasarruf sağlarlar. Gıdaların yanında kuruyemişler, baharatlar ve bitki çaylarını da saklama imkânı vererek tüketicilere güvenle alacakları ürünler sunar.

Şeffaf Poşet Çeşitleri ve Firmaları

 

Üç Kenarı Kaynak Ambalaj: Baskılama yapılabilme imkânı veren üç kenarlı kaynak ambalaj ile satıcılara güven vererek kaliteli bir iş yaptığınızın izlenimini verirsiniz. İçerisinde hava bırakmadan tamamen ürünün etrafını sararak ürünlerin bozulmasını önler.

Şeffaf Opp Poşetler: Düşük maliyetli ve basit tasarımıyla güven veren şeffaf opp poşetler, ağızlarının sağlam bir şekilde kapanması nedeniyle içerisine hava almaz. Aynı zaman da şeffaf olmasıyla tüketiciler ne aldıklarını bilerek parasını ona göre harcar. Farklı renkleri ve tasarımıyla güzel bir seçenektir.

Şeffaf Poşetin Avantajları Nelerdir?

 

Şeffaf poşet günümüzün dünyasında oluşan GDO ve zararlı ürünler için kaliteli bir kaynak olarak müşterilerinin karşısına çıkıyor. Çünkü alacağı ürünü bilmek isteyen müşteriler, bu poşetler ile daha sağlıklı yiyecekleri aldıklarını bilebiliyorlar. Gerekli yeterlilik belgeleri alınan şeffaf poşetler, kanuna uygun olarak üretilerek sağlığa sakıncalı olmadığının garantisi alınarak üretilir. Bunun yanı sıra kuruyemişler için hemen tüketilebilir bir servis tabağı görevi görür. Tamamen hijyenik koşullarda dolumu yapılan gıdalarda uzun süre geçse bile herhangi bir bozulma görülmez. Kalitesiz ürünlerin kanserojen madde içermesi nedeniyle, üretilmeye başlanan şeffaf poşetler giderek yaygınlaşarak marketlere ve bakkallarda karşımıza çıkmaktadır. Şık tasarımı ve renkleriyle müşteri potansiyelini arttıran bu ürünler size ve markanıza iyi gelecektir. Uygun fiyattan bir şeffaf poşet almak için doğru yerdesiniz.

https://eskaambalaj.com/urunler/seffaf-poset

 

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: