19.09.2016 19:55

Seranay Sarıkaya’dan Instagram’da Başarılı Ok Atışı

İkimizin Yerine filminin heyecanında olan Serenay Sarıkaya Instagram'dan video paylaştı. Attığı isabetli ok atışı ile Instagram'daki takipçilerinden tam not aldı.

Her yaptığı proje için kendini geliştiren ve her alandaki üstün yeteneklerini Instagram’da bizlere gösteren Serenay Sarıkaya bu kez de okçuluğa atıldı. Instagram hesabından paylaştığı video ile bizlere isabetli atışını göstermiş oldu. Yaptığı projeler ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncunun okçuluk eğitimini yeni bir proje için aldığı iddia ediliyor. Instagram’daki videosunda attığı oku tam isabet ettiren oyuncu yeteneğini burada da göstermiş bulunuyor.

Serenay Sarıkaya’nın Yeni Filmi: İkimizin Yerine

Wuffff..!!😜 #thatswhatsup 😎 @yabanakademi

serenayss (@serenayss) tarafından paylaşılan bir video ()


Yeni vizyona girecek olan Nejat İşler ile birlikte rol aldığı filmi “İkimizin Yerine” için heyecanlı olan Serenay Sarıkaya, yeni projeler yapmaya devam ediyor. 21 Ekim’de sinemalarda seyircisi ile buluşacak olan “İkimizin Yerine” filmi imkansız bir aşk hikayesini konu alıyor. Filmde Çiçek adında genç bir kızı canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, film için okul yıllarına geri döndü. En son “Medcezir” dizisinde oynayan güzel oyuncu ,uzun bir süre Kerem Bursin ile birlikte Amerika’da tatil yapmıştı. Tatilin ardından hızlı dönüş yaparak projelere başlayan Sarıkaya, izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor.