09.06.2017 16:52

Sertap Erener’in Tek Başıma Kolajı Youtube’da

Sertap Erener hayranlarının gönderdiği videolardan yeni kolaj yaptı. Tek Başıma şarkısını söylerek video çekmelerini isteyen sanatçı gelen videolardan yaptıgı kolajı kendi Youtube hesabından paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde bir aylığına Amerika’ya giden Sertap Erener hayranlarından Tek Başıma şarkısını söyledikleri videoları göndermelerini istemişti. Hayranlarından Sertap Erener’e binlerce video geldi. Gelen videoları kolaj yaparak klip yapan yetenekli şarkıcı Sertap Erener klibi Youtube hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hayranlarının söylediği Tek Başıma klibinin sonunda Sertap Erener de eşlik ediyor. Fazlasıyla dikkat çeken klibi Youtube hesabından “Beni Tek Başıma bırakmadığınız için teşekkür ederim” notu ile paylaştı. Büyük ilgi gören videoya binlerce izlenme ve beğeni geliyor. Yaklaşık 2 ay önce kendi Youtube hesabından duyuru yapan Sertab Erener’e Tek Başına etiketi altında binlerce video geldi.

Instagram Hesabından da Paylaştı

Amerika’nın New York şehrine bir proje için giden Sertap Erener boş durmuyor. Tek Başıma şarkısına yaptığı kolajı Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmeyen sanatçıya binlerce beğeni geliyor. Hayranlarından tam not alan Tek Başıma şarkısının sözü ve müziği ise Ersel Serdarlı’ya aittir. Sertap Erener yaklaşık 1 yıl önce çıkarttığı şarkıya yaptığı kolajla yine gündeme oturdu.

Kategoriler: Magazin