28.05.2017 16:42

Sevilen Bulmaca Oyunu Klocki için Müjdeli Haber

Sevilen bulmaca oyunu Klocki için beklenen haber geldi. Oyunun sadece bir süreliğine ücretsiz olarak indirilebileceği açıklandı. İşte Klocki için detaylar.

Hem App Store hem de Google Play Store uygulama mağazalarında en çok indirilen oyunlardan biri olan Klocki için müjdeli bir haber geldi. Hayran sayısı oldukça fazla olan bulmaca oyunu, Klocki için yapılan açıklamada oyunun bir hafta boyunca ücretsiz olarak sunulacağı belirtildi. Oyunun ücretsiz sürümü için yapılan açıklamada Klocki oyununun sadece App Store üzerinden yani iOS sürümünün ücretsiz olduğunu belirtelim. Android kullanıcıları içinse oyunu oynamak için hala 2 TL gibi bir ücret ödemek gerekecek. Tüm bunlarla beraber Klocki oyunu için biraz bilgi verelim.

Klocki Nasıl Bir Oyun?

Düşük boyutlu ve içerisinde çok fazla aksiyon barındırmayan oyunda amaç belli şekillerin üzerinde bulunan çizgileri tamamlamak. Bunun için oyunda yer alan kolları ve kareleri çevirerek bir düzen kuruyor ve çizgileri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Klocki oyununun bu yapısıyla yapımın bir hayli beğeni topladığını da belirtmek gerekiyor. Ücretsiz App Store oyunları içerisinde de yer alması Klocki oyununun epey bir ilgi çekeceğini gösteriyor. Son olarak Klocki oyununun sadece 1 hafta ücretsiz sunulacağını ekleyelim.