Seyahatçilerin İşini Kolaylaştıracak 9 Seyahat Uygulaması

Seyahate çıkınca adeta yol arkadaşınız olacak birçok mobil uygulama bulunuyor. Bu seyahat uygulamaları olarak değerlendirilen uygulamalar sizlere birçok konuda seyahatiniz sırasında yardımcı oluyor. İşte ister yurt içi isterse yurt dışına sık sık seyahat eden kişilerin hayatını kolaylaştıracak ve seyahatin keyfini artıracak 9 uygulama!

1. Google Çeviri

Özellikle yurt dışına sürekli seyahat edenlerin elinin altında bulunması gereken bir uygulamadır Google Çeviri. Bütün dillerde çeviri yapabileceğiniz bu uygulama ile iletişim kurmak daha kolay olacak. Yurt içi seyahatlerinizde pek işinize yaramayacaktır.

2. Tripr

Tatil planınızda sizi eşlik edecek birini bulamadıysanız ama tek başınınıza dolaşmak istemiyorsanız bu uygulama tam size göre. Tripr uygulaması, sizinle aynı yere seyahat planı olan kişilerle ya da gideceğiniz yerde bulunan kişilerle iletişim kurma imkanı tanıyor. Bu kişilerle tanışmak ve iletişim kurmak isterseniz hemen bu uygulamayı indirin.

3. Toilet Finder

Bilmediğiniz bir yerde tuvalet arama derdinden kurtulmanızı sağlayacak bu uygulama gerçekten çok kullanışlı. Yakın civardaki tüm tuvaletleri ve nasıl gidileceğini bu uygulama ile öğrenebilirsiniz.

4. Trail Wallet

Trail Wallet, tatil için ayırdığınız bütçeyi sizin yerinize hesaplayan bir uygulamadır. Tatilin son gününe kadar paranızı saklamak isterseniz bu uygulamaya bir göz atmanızda fayda vardır.

5. Guidrr

Gittiğiniz yerde nerelerin gezilmesi gerektiğini öğrenmek için bir rehber bulmanıza gerek yok. Guidrr, size nerelerin gezilmesi gerektiğini gösteren oldukça kullanışlı bir uygulama. En güzel yerlerin listesini bu uygulama ile öğrenebilir ve zaman kaybetmeden bu yerlere seyahatinizde yer verip, ziyaret edebilirsiniz.

6. Get Your Guide

Bu uygulama sayesinde, seyahatiniz sırasında deneyimlemek istediğiniz tüm etkinliklerin biletini önceden satın almanız mümkündür. Get Your Guide sayesinde bilet kuyruğuna girmenize gerek kalmayacak.

7. Trover

Gezdiğiniz yer ile ilgili fotoğrafların bulunduğu Trover uygulaması fotoğraf çekmeyi sevenler için oldukça ideal bir uygulama. Bu uygulama ile, diğer kullanıcıların paylaştığı fotoğrafları görebilir veya çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

8. Pack Point

Seyahate çıkmadan önce bavul hazırlarken Pack Point uygulaması size yardımcı olabilir. Uygulama oldukça pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip.

9. Google Trips

Google’ın uygulamalarından bir tanesi olan Google Trips ile uçak biletlerinizi alabilir ve otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu uygulama tamamen ücretsiz.

Bütün bu seyahat uygulamaları ile birlikte seyahatlerinizi artık daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca seyahat sırasında aradıklarınızı bu uygulamalar ile daha az zaman harcayarak bulduğunuz için daha çok gezme şansı yakalayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

HABER AKIŞI

Editor Picks