30.05.2017 15:05

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı

2010 yılından beri sevgili olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın dillere destan aşkını duymayan kalmadı. Acun Ilıcalı’nın eski karısından boşanmasının ardından gerek Instagram’da gerekse magazin dünyasında daha rahat hareket etmeye başlayan ikili mutluluğunu herkese duyuruyor. Şe

2010 yılından beri sevgili olan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın dillere destan aşkını duymayan kalmadı. Acun Ilıcalı’nın eski karısından boşanmasının ardından gerek Instagram’da gerekse magazin dünyasında daha rahat hareket etmeye başlayan ikili mutluluğunu herkese duyuruyor. Şeyma Subaşı’nın Instagram’da fenomen haline gelmesi ile her yaptığı paylaşım binlerce beğeni alıyor. Acun Ilıcalı’nın sevgilisi olarak tanıdığımız Şeyma Subaşı, kıyafetleri ile dikkat çekerken hayranlarından tam not alıyor. Çoğu zaman yorumlara kapalı olarak paylaştığı fotoğraflarını yorumlara acık olarak paylaştığı zaman sevmeyenler tarafından linç girişimine maruz kalıyor. Şeyma Subaşı tüm bunlara rağmen Acun Ilıcalı ile fotoğraf paylaşmaktan geri durmuyor.

Pastalı Doğum Günü Kutlaması

Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı, 48’inci yaş gününü Dominik’te sevdikleri ile kutladı. Şeyma Subaşı da Instagram hesabından ‘ iyi ki doğmuş benim dünyam. Mutluluk sebebim ve yârim’ notunu düştüğü fotoğrafı paylaşarak kutladı. Kutlama gününe ait pek çok Instastory atan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ve kızları Melisa ile birlikte kestikleri pastanın fotoğrafını da Instagram hesabından paylaştı.

Kategoriler: Magazin