22.07.2018 18:16

Şifreli Hoca KPSS 2018’i Bildi!

Play Store'da yer alan Şifreli Hoca uygulaması 2018 KPSS'nin bileni olmayı başardı. Taner ÖZDEMİR'in sorularını hazırladığı, Netger Dijital Ajans'ın yayınladığı Şifreli Hoca büyük yankı uyandırdı!

Technolat’ın da bağlı olduğu Erzurum merkezli Netger Dijital Ajans‘ın yayınladığı Şifreli Hoca uygulaması bugün gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS)’nda onlarca soruyu bilerek büyük bir başarıya imza attı.

Taner ÖZDEMİR tarafından soruları hazırlanan Şifreli Hoca uygulaması geçtiğimiz aylarda Play Store’da yayınladı. Yayınlamasının ardından geçen kısa sürede 10.000 kişi tarafından indirilerek adaylar tarafından KPSS’nin de aralarında bulunduğu sınavlara hazırlanılırken kullanıldı.

Şifreli Hoca ile Çalışanlar KPSS 2018’de Zorluk Çekmedi!

ÖSYM ile birebir soruları yakalayan Şifreli Hoca uygulaması 2018 KPSS’ye damgasını vurdu. KPSS’deki soruları görenler Şifreli Hoca’nın da katkısıyla zorluk çekmediler. Birebir ve örtüşen onlarca soru ile Şifreli Hoca indirenlerin yüzünü de güldürmüş oldu.

Yılların tecrübesi Taner ÖZDEMİR tarafından hazırlanan sorular adayların tarih korkusunu da ortadan kaldırdı. Şimdi hedefin önlisans ve ortaöğretim KPSS olduğunu açıklayan ÖZDEMİR adaylara bol bol kitap okumalarını da tavsiye etti.

Sürekli yeni soruların ve kategorilerin eklendiği Şifreli Hoca uygulamasının ekibi adaylara hem rahat çalışabilecekleri bir uygulama ortamı hem de sınavlarda çıkma ihtimalleri yüksek soruları hazırladığını ve uygulamanın bu kapsamda sürekli güncellendiğini ifade ediyor.

Şifreli Hoca uygulamasını indirmek için:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.netger.sifrelihoca

 

 

Kategoriler: Bizden Haberler Mobil