07.09.2016 02:38

Sıla YouTube’a Yeni Video Yükledi!

Sıla, Mürekkep albümündeki eski şarkısına yaptığı akustik çalışmasını video ile YouTube hesabından yayınladı. İşte Sıla’nın yeni YouTube videosu!

Mürekkep albümünde bulunan Kurşun isimli şarkısını akustik yorumlayan Sıla, çektiği videoyu YouTube kanalından yayınladı. Sanatçı, yeni eserinde 2016’da çıkardığı Mürekkep albümünün en çok dikkat çeken şarkısını tercih etmiş. Sıla, Mürekkep albümünün çıkışında ise Afitap isimli parçayı tercih etmişti. Sözleri Sıla’ya, bestesi Efe Bahadır’a ait olan şarkıyı, Youtube üzerinden yayınlamadan bir gün öncesinde hayranlarına duyuran sanatçı hayranlarını fazla bekletmeden hazırladığı videoyu yayınladı.

Sıla, YouTube’da Muhteşem Sesiyle Herkesi Büyülüyor!

Her zaman olduğu gibi muhteşem sesi ve yorumuyla şarkıya duygu katan Sıla’nın bu videodan umutlu olduğu görülüyor. Bir süredir düşünceleri yüzünden eleştirilen sanatçının hem Instagram hesabındaki hem de YouTube hesabındaki yorumlar kısmını kapattığı gözden kaçmadı. Son zamanlarda yaptığı yorumlar yüzünden pek çok kişiden tepki gören sanatçı bu videosu ile gündemini değiştireceğe benziyor. Yayınlanan video, bir gün gibi kısa bir sürede 78 bin izlenime ulaşmış olması dikkat çekiyor. Ayrıca eserin, Sıla’nın Twitter hesabında yapılan yorumlara bakıldığında hayranlarından tam not aldığını görüyoruz.

Sizde Sıla’nın akustik videosunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdan izleyebilirsiniz: