29.05.2017 16:31

Sıla’dan Anlamlı Instagram Paylaşımı

Sıla, Instagram hesabından yaptığı paylaşımı ile hayranlarının dikkatini çekti. Sıkı takipçileri olan güzel şarkıcının aşk dedikoduları üzerine böyle bir paylaşım yapmış olması herkesin dikkatini çekiyor.Söz yazarlığı ve başarılı şarkıları ile sevilen şarkıcı Sıla’nın adı g

Sıla, Instagram hesabından yaptığı paylaşımı ile hayranlarının dikkatini çekti. Sıkı takipçileri olan güzel şarkıcının aşk dedikoduları üzerine böyle bir paylaşım yapmış olması herkesin dikkatini çekiyor.Söz yazarlığı ve başarılı şarkıları ile sevilen şarkıcı Sıla’nın adı geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural ile aşk dedikodularına karışmıştı. İki taraftan da herhangi bir açıklama gelmezken Sıla, Instagram hesabından Edip Cansever’e ait olan ‘Seniha’nın Günlüğü’ şiirinden bir dizeyi paylaşarak hayranlarını merakta bırakıyor.

Sıla Yeni Aşkı Ahmet Kural İle El ele

Uzun süredir yalnızlığı ile dillere dolanan Sıla’nın yeni bir aşka yelken açması hayranlarını heyecanlandırıyor. Ahmet Kural ile bir mekanda el ele görülmesi üzerine başlayan aşk dedikodularına kimseden yanıt gelmezken ilerleyen zamanlarda söylentilerin aslı olup olmadığı ortaya çıkacağa benziyor. Yılın aşk bombası olarak nitelendirilen bu olayda görgü şahitleri olayı net bir şekilde doğruluyor. Görenler bir mekanda baş başa romantik bir yemek yedikten sonra ele ele ayrıldıklarını ve etraftakilerin meraklı bakışlarına aldırmadıklarını dile getiriyorlar.

Kategoriler: Magazin