09.09.2016 18:48

Sıla’nın Engerek Klibi YouTube’da!

Ünlü şarkıcı Sıla'nın yeni video klibi Engerek YouTube'daki yerini aldı! Sıla hayranları Engerek şarkısını YouTube üzerinden dinlemeye başladılar!

sıla, youtube

1980 doğumlu 36 yaşındaki şarkıcı, söz yazarı, besteci ve yapımcı Sıla Gençoğlu‘nun yeni video klibi Engerek SilaVEVO YouTube kanalındaki yerini aldı. Şarkıları YouTube’da milyonlarca kez dinlenen ünlü şarkıcı Sıla‘nın yeni video klibi Engerek, şarkıcının konser görüntülerinden oluşuyor.

Sıla‘nın Engerek isimli şarkısı, YouTube’da yayınlanmasının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen binlerce Sıla hayranı tarafından dinlendi bile. Konser görüntülerinin güzel bir düzenlenmesi ile Engerek şarkısının video klibini yayına alan Sıla, dinleyenlerini coşturmaya devam ediyor.

Sıla Hayranlarıyla YouTube’da Buluşuyor

Sıla’nın konser görüntülerinden oluşan Engerek şarkısının video klibi ile YouTube kanalı üzerinden hayranlıyla buluşan ünlü şarkıcı Sıla, bu şarkıda konser görüntülerine yer vermesinin sebebi olarak konserlerinin iptal edilmesini hedef almak istemiş olabilir.

Sıla‘nın 21 ve 22 Eylül tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde yapılması planlanan konserlerinin FETÖ’nün darbe girişimine karşılık halkın direnişini ‘şov‘ olarak nitelendirmesi nedeniyle iptal edilmişti. Ünlü şarkıcı bu karara tepki olarak Engerek şarkısının YouTube klibinde konser görüntülerine yer vermiş olabilir.

Sıla‘nın YouTube‘da yayınlanan yeni video klibi Engerek’i aşağıdan izleyebilirsiniz.