28.09.2016 15:21

Sıla’nın Instagram’daki Spor Mutluluğu

Ünlü sanatçı Sıla, Instagram hesabından spor antrenörleri ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Mutluluğunu da dile getiren sanatçı formunu korumaya devam ediyor.

Güzel ve yetenekli şarkıcı Sıla Gençoğlu, Instagram hesabından pilates antrenörleri ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak “Çılgınca bir mutluluk! Niye öyle oldu o?” sözlerini de ekledi. Spor sonrası çekilmiş bir fotoğraf olduğu tahmin edilen güzel sanatçı, spor sonrası halinden çok memnun görünüyor. Uzun zamandır formunu koruyan ve spor yapan sanatçı hayranlarından görünüşüyle ilgili tam not alıyor. Başına gelen talihsiz olaylardan dolayı epeyce canı sıkılan ve konserleri iptal edilen sanatçının neşesi yerine gelmişe benziyor. En son Youtube’da Sıla Gençoğlu kanalında “Mürekkep” albümünde bulunan “Kurşun” isimli şarkısını akustik seslendirmişti. Hayranları konserlerinin iptal edilmesinin ardından sanatçıya daha çok destek vermiş ve şarkı 3 haftada içeresinde 1 milyona yaklaşmış bulunuyor. Sözleri de kendisine ait olan “Kurşun” şarkısı hayranları tarafında çok beğeniliyor.

sıla-genc-spor

Sıla’nın İzmir Konserine Biletler Tükendi

Ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu, 30 Eylül’de İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştireceği konserin hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Birbiri ardına iptal edilen konserlerinden sonra yapacağı bu konsere ilgi yoğun oldu. Biletler kısa bir sürede tükenerek hayranları, sanatçıya desteğini gösterdi.