14.06.2017 22:00

Sıla Yeni Saçını Instagram’da Paylaştı

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu yeni imajını Instagram hesabından paylaştı. Sarı saçları ile değişiklik yapan Sıla'ya binlerce yorum geliyor.

Bir süredir oyuncu Ahmet Kural ile adı aşk dedikodularına çıkan Sıla Gençoğlu yeni imajını Instagram hesabından takipçileri ile paylaştı. Sarı saçları ile değişiklik yapan Sıla Gençoğlu bu kez takipçilerinin beğenisini kazanamadı. Instagram’dan paylaştığı fotoğrafa binlerce yorum geliyor. Yeni halini beğenen hayranları olduğu gibi beğenmeyen pek çok hayranları da bulunuyor.

İşte Sıla Gençoğlu’nun Instagram Paylaşımı:

Yeni Aşka Saç Değişimi İle Başladı

Ahmet Kural ile ilişkisinin duyurulmasından sonra ortaya çıkan fotoğraflar ile Ahmet Kural- Sıla Gençoğlu aşkı ispatlanmıştı. İki taraftan da herhangi bir açıklama gelmezken Sıla Gençoğlu saç değişikliği ile hayranlarını şaşırttı. Sarı saçları ile dikkatleri üzerine çeken Sıla’ya hayranlarından kötü yorumlar geliyor. Siyah kaşları ve açık sarı saçları ile karşımıza çıkan Sıla’nın yeni saçı sevilmedi. Instagram’da oldukça aktif olan Sıla Gençoğlu kötü yorum gelebileceğini düşünmüş ki Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına” Herkesin kâkülüne kimse karışamaz” notunu düşmüş.

Kategoriler: Magazin