11.06.2017 22:30

Sinem Kobal Çocukluk Halini Instagram’dan Paylaştı

Sinem Kobal çocukluk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Yorumlara kapalı olarak paylaştığı fotoğrafa binlerce beğeni geliyor.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal çocuk halini Instagram hesabından paylaştı. Instagram’ı sık kullanan ünlüler arasında yer almayan Sinem Kobal çocukluk hali ile hayranlarını şaşırttı. Hayranlarının beğenisi alan Sinem Kobal’a binlerce yorum geliyor. Çocukluk hali ile hayranlarının dikkatini çeken Sinem Kobal’ın Instagram paylaşımına beğeni yağmuru geliyor.

Yeni Filmi İçin Hazırlık Yapıyor

Sinem Kobal, karizmatik oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayıp geçen yıl mutluluğunu evlilik ile taçlandırmıştı. Şu sıralar yeni filmi için çalışan Sinem Kobal sosyal medyadan da uzak kalmıyor. Kendi filmi için yaptığı hazırlıkları son sürat devam ettiren Sinem Kobal’ın yeni Partneri merak ediliyor. Altan Dönmez ’in yöneteceği konuşulan filmin Jönü için Şükrü Özyıldız ve ya Kerem Bursin düşünülüyor. Sinem Kobal’a ilk olarak ‘Acı Tatlı Ekşi’ filmi için teklif götürülmüş fakat Sinem Kobal teklifi kabul etmeyerek kendi projesini devreye sokmuş.’ Acı Tatlı Ekşi’ filminin kadın başrolü için Sinem Kobal yerine Özge Özpirinçci yer alacak.

 

 

 

Kategoriler: Magazin