27.01.2016 17:09

Şirketler Turkcell Şirketim’i Kullanıyor!

Turkcell Şirketim, şirketlerin favori uygulamalarından biri oldu. Peki Turkcell Şirketim ile ilgili istatistikler neler? İşte Turkcell Şirketim'in detayları!

Günümüzde mobil teknolojilerin gelişmesi iş dünyasında da bir takım gelişmelere sebep oldu. Ülkemizde şirketlerin kullanımı için hazırlanmış Turkcell Şirketim uygulaması ise başlangıcından beri iyi bir ivme kazanmayı başardı.

Turkcell Şirketim Uygulaması Şirketlerin Favorisi Oldu!

Şirket hatlarının akıllı telefon veya tablet üzerinden yönetilmesine imkan sağlayan Turkcell Şirketim uygulaması çıkışının ardından geçen bir yılı başarıyla tamamladı. Turkcell Şirketim uygulaması bu bir yıllık süreçte 27 bin şirketin kullandığı favori uygulamalardan biri olmayı da başardı.

Turkcell Şirketim‘i tercih eden 27 bin şirket bugüne kadar uygulama üzerinde 5 milyon 500 bin işlem gerçekleştirerek mobil teknolojileri şirketlerinde başarıyla uygulamaya koyabildiler.

Turkcell Şirketim‘i kullanan şirket yöneticileri uygulamanın ana sayfası üzerinden çalışanlarına gönderdiği istekleri, ödenmemiş faturaları, paketi bitmek üzere olan hatları ve daha birçok işlemi istedikleri yerden mobil bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Turkcell, Turkcell Şirketim uygulaması içersindeki liste bölümünde ise yöneticilere tüm şirket hatlarını görme imkanı ve güncelleme imkanı da sunuyor. Yurtdışına gidecek şirket çalışanları için ise akıllı yurtdışı abonelikleri Turkcell Şirketim ile yine kolaylıkla yapılabiliyor. Bunlara ek olara yöneticiler, Turkcell’in kendilerine özel olarak sunduğu kampanyalara erişebiliyor, cihazları ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğu anda ise yardım videolarını izleyebiliyor ve şirketlerine özel müşteri temsilcilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Turkcell Şirketm’i Akıllı Cihazlarınıza İndirin!

Turkcell Şirketim‘i kullanmak isteyen şirket yöneticilerinden birisiyseniz Google Play Store ve App Store üzerinden Turkcell Şirketim uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra telefon numaranız ve parolanız ile giriş yapmanız mümkün. Eğer uygulamanın demo sürümünü görmek istiyorsanız telefon no ve parola alanlarına “532” yazarak demo sürüme de erişebiliyorsunuz.