18.03.2018 12:03

Sivilce Kremi

Sivilce kremi ürünlerini Reçete kurumsal satış platformu üzerinden temin edebilirsiniz. Sivilceleriniz için ideal ürün türlerinin yer aldığı sitemiz, beklentilerinizi de karşılayacaktır.  Sivilceler, farklı nedenlerle olabilen ve de giderilmesi için bakım özen isteyen bir durumdur. Yani gözeneklerin iç kısımlarında yağ ve kalıntılar nedeniyle birikinti oluşur ve bunun dışarı yansıması da siyah nokta ya da sivilce şeklinde olur. Bunun giderilmesi için de nemlendirme ve temizleme olmalı, cildin direncini geliştirmek gerekir. Kendi cilt yapınıza uygun bir ürünü seçebilir ve bu ürünleri kullanarak pürüzsüz görüntü elde edebilirsiniz.

Yağ Dengeleyici Kremler

Marka olarak sivilce kremi türleri epey fazladır. Bu markaların da kendi içinde değişik türleri bulunur.  Bu türlerden yağ dengeleyici ürün çeşitlerini Reçete üzerinden bulabilirsiniz. Yağın dengelenmesi demek, gözeneklerin dolmaması demektir.  Bu da sivilce giderilmesinde etkilidir. Krem ürünlerini kullanırken önceden cilt yapısının temiz olmasına önem vermek gerekir.

Gözenek Temizleme Ürünleri

Gözeneklerin temizlenmesi sadece yağların giderilmesi demek değildir. Makyajdan kalan parçalar, ayrıca sigara isi kötü hava koşulları nedeniyle oluşan birikintiler de temizlenmelidir.  Temizleyici ürün türlerini https://www.recete.com/  adresinden bulabilirsiniz.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: