09.07.2017 16:46

Snapchat Yeni Güncellemelerini Yayınladı. İşte Detaylarıyla Yenilikler

Snapchat uygulaması için beklenen yeni güncellemeler yayınlandı. Snapchat için yayınlanan güncellemelerin tüm özellikleri ve yenilikler haberimizde

Çok kısa bir süre önce Snapchat uygulamasının yeni özelliklerini kullanıma sunacağını haberlerimizde duyurmuştu. Sosyal medya devi tarafından alınan kararla beraber bir dizi yeni güncellemenin uygulamaya dahil edileceği açıklanmıştı. Snapchat için konuşulan yeni güncellemeler sonunda Android ve iOS işletim sistemleri içinde yayınlandı. Şimdi güncellemelere yakından bakalım.

Snapchat Güncellemesi Sonrası Gelen Yenilikler

Paperclip: Snapchat uygulamasına gelen ilk özellik Paperclip özelliği. Bu özellik sayesinde paylaşımlarınıza link eklemeniz mümkün. Bu linklerle beraber snaplerinizi istediğiniz yerden paylaşabiliyorsunuz. Linkleri açmak için snapleri yukarı aşağı kaydırmanız yeterli.

Ses Filtresi: Bir diğer özellik ise ses filtresi özelliği. Daha önce yüz ifadeleriyle gelen ses değiştirme özelliğinin yeni güncelleme sonrasında doğrudan kullanıldığını görüyoruz. Sol kısımda yer alan ses butonundan önceden tanımlı seslerle seslerinizi değiştirebiliyorsunuz.

Geofiltre: Paylaşımlarınızı nerelerde yaptığınızı haritalar üzerinde gösteren özellikte yeni güncellemeyle gelen yenilikler arasında.

Backdrops: Görüntü içerisinde yer alan kişileri çizmenize ve resimden ayırmanıza olanak sağlayan özellik daha sonra arka planları düzenlemenize de izin veriyor.

Tüm bu özellikleri görsel olarak anlatan video hemen aşağıda.