19.12.2015 01:36

SOMA Messenger’ı Denediniz Mi?

WhatsApp, Line, Viber gibi uygulamaları gölgede bırakacak yeni bir uygulama var. Adı SOMA Messenger. Peki sizin SOMA Messenger'dan haberiniz var mı?

WhatsApp, haberleşme ihtiyacımızı gideren şu ana kadar kullandığımız en iyi uygulamalardan biriydi. Özellikle de mesajlaşma uygulamaları içinde yerini kimse alamaz derdik. Ama SOMA Messenger‘ı görünce bu fikriniz değişebilir. Simple Optimized Messaging App’in (Optimize Edilmiş Basit Mesajlaşma Uygulaması) yani bunun kısaltması olan SOMA, küresel çapta iletişim kurma amaçlı hazırlanan ÜCRETSİZ, yüksek kaliteli, grup halinde görüntülü, sesli konuşma ve bir mesajlaşma uygulaması. Türkçe dil desteği de bulunan SOMA Messenger, bu aralar Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde popüler olmaya başlamış durumda.

fastest_Turkish groupvideo_Turkish videocall_Turkish

Peki SOMA Messenger’ın diğer uygulamalardan farkları neler?

  •  ÜCRETSİZ yüksek kaliteli GRUP halinde görüntülü ve sesli aramalar
  • En hızlı, en güvenli ve tatmin edici kullanıcı deneyimi

Küresel çapta stratejik olarak birkaç farklı konuma yerleştirilmiş sunucularıyla SOMA Messenger, diğer uygulamalardan daha hızlı bir hizmet sunabiliyor. Grup halinde görüntülü veya sesli arama yapmak için gerekli olan tek şey ise bir internet ağı.

  • 500 kişiye kadar katılımcıyla grup aramaları

SOMA Messenger tek bir grup aramasına, diğer hizmetlerin hepsinden çok daha fazla sayıda, 500’e kadar katılımcı ekleyebilmenize de imkan tanır. Bu özelliği işletmeler, resmi kurumlar, öğrenciler, spor takımları ve fanatikleri ve cemiyet grupları için idealdir. SOMA Messenger şu an mümkün olan en kalabalık grup sohbeti imkanını sunmaktadır.

  • Basitlik

O kadar kolaydır ki büyükanneniz bile kullanabilir. Gereken iletişim araçlarının hepsi parmaklarınızın ucunda gibidir.

Her şeyden bahsettik peki mesajlarımıza ne oluyor madem bu kadar hızlı bir uygulama kullanıyoruz nasıl da ücret ödemiyoruz diye soruyorsanız uygulamanın amacı ücret talep etmek, Data(veri) satmak, Reklam göstererek para kazanmak gibi şeyler değil. Çünkü SOMA Messenger sadece küreselleşmeyi herkesin işini kolaylaştırmayı sağlayan bir uygulamadır diyebiliriz.

Ayrıca Sohbet geçmişiniz ve mesaj içeriğiniz SADECE kendi cihazınızda saklanmaktadır. 

Hızından memnun kalacağınızın garantisini biz veriyoruz ! İyi sohbetler 😉 

 

Programı İndirmek İçin :   Android   |   iOS

Kategoriler: İnceleme