28.11.2016 19:58

Sony, Final Fantasy XV İçin Özel Walkman Tasarladı!

Sony tarafından üretilen Final Fantasy Walkman modeli yakın zamanda görücüye çıkıyor. Sony Final fantasy walkman fiyatı sizi şok edecek diyebiliriz.

Sony-Final-Fantasy-XV-İçin-Özel -Walkman-Tasarladı!

Ünlü teknoloji devi Sony, Final Fantasy XV için özel bir walkman tasarımı yaptı. 29 Kasım‘da yayım hayatına başlayacak olan Final Fantasy XV oyunu için, oldukça farklı beklentiler var. İnsanların oyun konusundaki beklentileri o kadar farklı ki, hayal gücünde dahi oyunun nasıl olacağını planlayan sevenler var. Sony işbirliği ile ortaya çıkarılan bu özel Walkman serisi, Final Fantasy XV için sınırlı sayıda üretiliyor ve özel olarak satışa sunulacağı düşünülüyor. Kulaklık, taşınabilir hoparlör ve Walkman serisi olarak satışa sunulacak olan bu ürünler, kaliteli müzik dinleme deneyimini en iyi ve profesyonel şekillerde sunmayı hedefliyor.

Sony Final Fantasy XV Walkman Satış Fiyatı Belli Oldu!

Sony tarafından üretilen bu özel walkman için tavsiye edilen satış fiyatı, 16 GB olan model için 300 dolar üzerinden başlıyor. Ayrıca fiyata ek olarak bluetooth hoparlör ve MDR-100A model kulaklığı da satın alabiliyorsunuz. Tamamen uyumlu bir şekilde çalışacak olan bu özel sistem ile hem müzik keyfine doyacaksınız, hem de Final Fantasy XV Walkman satışı ile ilgili olarak özel bir detay karşınıza çıkacak. Müzik dinlemekten ziyade oyun tutkunlarının Sony işbirliği ile üretilen bu kulaklığa ulaşması da uzun sürmeyecektir. Şu an için Japonya üzerinde satışa başlayacağı tahmin edilen Sony Final Fantasy XV walkman için, yakın zamanda Kuzey Amerika ve Avrupa için de bir seçenek ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Sony, yılların verdiği kalite ile karşımıza güçlü bir ürün çıkarıyor.