08.05.2016 15:54

Sony Xperia C6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Sony’nin yeni hamlesi Xperia C6 Ne Zaman Çıkacak? Xperia C6’nın Özellikleri Neler Xperia C6’nın Fiyatı Ne Kadar Olacak? Xperia C6’nın merak edilen detayları.

Sony firmasının orta segment olarak çıkarmayı planladığı Xperia C6’nın fotoğrafları ve özellikleri sızdırıldı. Sony orta segment telefonlarda istediği başarıyı pek yaşayamamış olsa da yeni seri olan Xperia C6 ile bir yükseliş trendi yakalamayı hedefliyor.

Sony Xperia C6 Ne Zaman Çıkacak, Özellikleri Neler, Fiyatı Ne Kadar?

Sony Xperia C5’de kullanıcılarına istediklerini verememiş olmasına rağmen C serisine olan yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Xperia C5 serisine göre Xperia C6 bazı değişiklikler, geliştirmeler ve iyileştirmeler görmüş. Sony Xperia C6 önceki seriye göre daha kıvrımlı ve şık bir tasarıma sahip. Xperia C6 6 inçlik bir ekranla karşımıza çıkarken 1.9Ghz sekiz çekirdekli MediaTek MT6755 işlemci gücünü üzerinde barındırıyor. Sony Xperia C6’da 2GB Ram bulunurken, depolama kapasitesi olarak da 16GB’lık alan kullanıcılara verilmiş. Xperia C6’nın çözünürlük noktasında arka kamerası 20MP iken ön kamerası ise 16 MP. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa çıkacak olan telefonun satış fiyatı ise 500 Euro gibi tahmin ediliyor.

Sony geçmiş dönemde yaşadığı başarısızlıkları bakalım Xperia C6 ile giderebilecek mi?

Kategoriler: İnceleme