20.12.2015 17:46

Steam’deki Bu Hafta Sonu Fırsatları!

Steam bu hafta sonu fırsatlarında 3 tane oyunda indirime yer verdi. Steam hafta sonu indirimlerindeki oyunlar ve detaylar haberimizde!

Dünyanın en yaygın dijital oyun mağazası platformu olan Steam, her hafta olduğu gibi bu hafta da hafta sonu indrimlerine yer verdi. Steam bildiğiniz üzere kutulu oyunlara göre daha uygun fiyatlarla oyunları bizlere sunuyor. İşte bu hafta sonu indirime giren oyunlar ve fiyatları!

sword coast legend

Sword Coast Legends

Oyun içi mekanikleri ile dikkatleri üzerine çeken Sword Coast Legends oyununda, Luskan’daki grubu yöneterek farklı diyarlarda hayatta kalmaya çalışıyoruz. RPG bir oyun olan Sword Coast Legends, gelişmiş grafikleri ile gözleri büyülüyor. Steam’da %50 indirime giren oyun 85.00 TL yerine 42.50 TL ile Steam’daki hafta sonu fırsatlarında yerini alıyor.

Call-of-Duty-Black-Ops-3

Call Of Duty – Black Ops III

Treyarch tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı yapılan FPS türündeki olan oyunda, olaylar 2065 yılının 27 Ekiminde, Jacob Hendricks’in Etiyopya’da gerçekleştirdiği bir rehine kurtarma operasyonu ile başlıyor. Steam’da %25 indirime giren oyun 179.00 TL yerine 134.25 TL ile Steam’daki hafta sonu fırsatlarında yerini alıyor.

 

Kerbal Space Program

Kerbal – Space Program

Bir uzay programı simülasyonu olan Kerbal Space Program, oyunculara kendi uzay araçlarını yapma imkanı sunuyor. Oyunculara bir dünya yerine güneş sisteminin tamamını keşfetme imkanı vermesiyle dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Steam’da %40 indirime giren oyun 59.00 TL yerine 35.40 TL ile Steam’daki hafta sonu fırsatlarında yerini alıyor.

Kategoriler: Liste