14.10.2017 15:54

Stranger Things’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in başarılı yapımlarından Stranger Things'in yeni fragmanı yayınlandı. Stranger Things dizisi 2. sezonu ile çok yakında Netflix kanalında yayınlanacak.

Stranger Things dizisinin 2. Sezon fragmanı yayınlandı. Netflix kanalında yayınlanan Stanger Things geçtiğimiz sezon adından sıkça söz ettirmişti. Hatırı sayılır hayran kitlesine sahip Stranger Things dizisi yeni fragmanı ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dün yayınlanan final fragmanı ile dizisinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Netflix kanalının başarılı yapımlarından Stranger Things 1980’li yıllarda geçmesiyle de dikkat çekiyor. Sizde sıkı bir Stranger Things hayranı iseniz 27 Ekim’de yayınlanacak 2. sezonunu için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Fragmanını izledikten sonra merakınızın gideceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bizleri daha çok meraklandıran bir fragmanlar serisini izledikten sonra aklınızda pek çok soru işareti kalacak.

Stranger Things’in Konusu

Dizi 1980 yılında kaybolan bir çocuk ve onu arayan arkadaşları ve onlara yardım eden tele-kinetik güçlere sahip kızın aralarında geçen olayları ele alıyor. Dizi çocuk oyuncularının yanı sıra müzikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Her zaman ilgi çekici olan Paralel evren konusunu farklı tarzda işlemesi dizinin hayran kitlesini artırıyor.

Kategoriler: Televizyon