06.12.2016 02:14

Süper Mario Oyunu Yanlışlıkla App Store’a Yüklendi!

Uzun zamandır beklenen Super Mario oyunu kısa bir süreliğine olsa da iOS platformuna yani App Store'a yüklendi! İşte karşınızda Süper Mario!

Pokemon Go’dan sonra gözlerin çevrildiği kült oyun olan Süper Mario‘nun 15 Aralık’ta tanıtılması bekleniyordu. Fakat yanlışlıkla mı bilinmez ama App Store‘a bugün birkaç dakikalığına olsa da Süper Mario‘nun eklendiği söyleniyor. Peki uzun bir hasreti bitirecek olan Nintendo’nun yeni Süper Mario oyunu nasıl bir oyun olacak? İşte tesisatçı bıyıklı Süper Mario hakkındaki tüm detaylar!

Süper Mario Kısa Bir Süreliğine App Store’da

super-mario-apple
iPhone’ların market birimi olan App Store‘da kısa bir süreliğine Süper Mario‘nun oyunu eklendi. Geçtiğimiz aylarda ilk olarak iOS sürümünün çıkacağını duyurduğumuz 3 bölümden oluşan oyun Süper Mario, aynı zamanda eski 2D görünümünden biraz uzaklaşmışa benziyor. Oyunları konusunda oldukça korumacı bir firma olan Nintendo bu sızıntıyı kısa bir süre içerisinde yok ederken akıllara sızıntının kasti olarak yapıldığı ve gündem oluşturmaya çalışıldığı soruları da gelmedi değil. Bakalım oyunu yükleyen ilk kişilerden oyun içi görseller gelecek mi? Bu arada Süper Mario’nun resmi çıkış tarihi ise 15 Aralık!