29.04.2017 12:41

Super Mario Run İçin Çok Önemli Güncelleme Yayınlandı!

Nintendo'nun ilk mobil oyunu olan Super Mario Run'ın Android versiyonu çok önemli bir güncelleme aldı. İşte tüm detaylar.

Nintendo’nun Apple iPhone 7 kongresinde tanıttığı ve kısa bir süre sonra iOS platformu için sunduğu Super Mario Run oyunu kısa bir süre önce Android platformuna sunulmuştu.

Bir zamanların ünlü oyun olan Super Mario’yu Nintendo mobil kullanıcılar için uyarlamıştı. İlk olarak iOS platformuna çıkan Super Mario Run oyununun ilk bölümleri kullanıcılara ücretsiz sunulmuş ve kullanıcıların diğer Super Mario Run bölümleri için 10 dolar ödemesi gerekmekteydi.

Çok kısa bir süre önce de Super Mario Run oyunu Android platformu için çıkmıştı. Super Mario Run’da kullanıcılar iki farklı modda oyunu oyunayabiliyorlardı.

Super Mario Run’da kullanıcılar “Tour” ve “Rally” modlarını oynayabiliyorlardı. Tour modunda oyuncular Super Mario Run’ın  hikaye modunu oynarlarken Rally modunda ise oyuncular Super Mario Run’ı diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorlardı.

Toad Sınırı Arttırıldı!

Rally modunda oyuncular ayrıca Toad toplayarak kendi krallıklarının sınırlarını genişletip krallıklarının nüfuslarını arttırabiliyorlardı. Son Super Mario Run güncellemesine kadar oyuncular Rally modundan en fazla 9999 Toad kazanabiliyordu. Sonrasında kazanılan Toad’lar kullanıcıların hesaaplarına eklenmiyordu.

Ancak Super Mario Run’ın ilk olarak Android sürümüne gelen son güncellemeyle birlikte 9999 olan Toad sınırı arttırılarak 999999’a ulaştı. Son güncellemeyle birlikte kullanıcılar Toad kazanmaya devam edip krallıklarını geliştirmeye kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Şimdilik Super Mario Run’ın Android sürümüne gelen bu son güncellemenin ilerleyen günlerde iOS platformu için de sunulması bekleniyor.

Kategoriler: Oyun